1پیک پست چیست؟
پیک پست درخواست آنلاین و تلفنی 026-32193 سریع " مطمعا " اقتصادی پیک درون شهری و برون شهری جهت دریافت و ارسال کلیه مرسولات پستی از مبدا به مقصد با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران
2کار پیک پست چیست؟
پیک پست امکان سفارش از طریق پست سفارشی " پست پیشتاز" پست ویژه و خدمات جدید پیک پست درون شهری شهری برای تمامی نقاط ایران امکان پذیر می باشد
3پیک پست چه مجوزهایی برای فعالیت دارد؟
پیک پست با مجوز اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران در حال فعالیت است. همچنین این مجموعه دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است و نیز موفق به دریافت نماد اعتماد پلیس فتا شده است.
4چگونه از طریق وب سایت پیک پست ثبت درخواست کنم؟
در کنار اپلیکیشن شما می توانید با استفاده از نسخه دسکتاپ پیک پست نیز درخواست های خود را ثبت و به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کنید. با مراجعه به وبسایت پیک پست ، می توانید ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود را به راحتی انجام دهید.شایان ذکر است که نسخه دسکتاپ الوپیک بر روی تمامی کامپیوترهای شخصی و گوشی های موبایل با هر سیستم عاملی قابلیت استفاده دارد.
5پیک پست در چه استان هایی فعالیت دارد؟
پیک پست در حال حاضر در استان های، البرز، فعالیت داشته و تمامی مناطق این استان ها را پشتیبانی می کند.
6ساعات سرویس دهی پیک پست چگونه است؟
پیک پست۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به مشتریان است.
7آیا امکان بیمه مرسولات در پیک پست وجود دارد؟
سقف تعهدات شرکت پیک پست در قبال خسارت و یا مفقود شدن مرسوله، در صورت داشتن توضیحات و ارائه فاکتور رسمی تا سقف یک میلیون تومان می باشد.
8حریم خصوصی من در پیک پست رعایت می شود؟
پیک پست همواره خود را در حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتریان مسئول می داند و تعهد کرده که در هر شرایطی از افشای اطلاعات شخصی کاربران خودداری کند.
9در پیک پست تا چه میزان به حقوق مشتری توجه می شود؟
مجموعه پیک پست احترام به حقوق و جلب اعتماد مشتریان را یکی از پایه ای ترین اصول خود می داند و همواره از طریق تیم پشتیبانی مجرب و در دسترس خود از حقوق مشتریان به بهترین شکل حراست می کند.
10چطور می توانم به عنوان سفیر با پیک پست همکاری کنم؟
ابتدا وارد سایت پیک پست شوید و ثبت نام اولیه خود را انجام دهید، سپس با به همراه داشتن مدارک مندرج درسایت، جهت تکمیل ثبت نام خود به دفتر ثبت نام شهر مورد نظر خود مراجعه فرمایید. چنانچه سوالی درباره شرایط کاری، کسری مدارک و ... داشتید، همکاران بخش پشتیبانی در قسمت چت آنلاین سایت برای خدمتگزاری آماده اند.
11چطور به پیک پست اعتماد کنم؟
سفیران پیک پست پس از دو مرحله مصاحبه حضوری در مجموعه استخدام می شوند و برای بالا بردن سطح اطمینان و اعتماد مشتریان، از آنها مدارک و وثیقه های قابل اتکا دریافت می شود. الوپیک و سفیران آن همواره در جهت جلب اعتماد مشتریان کوشیده اند. همچنین تیم پشتیبانی مشتریان پیک پست همراه همیشگی مشتریان خواهد بود.